Skip to content

Informace k on-line poradenství a psychoterapii

Jak se připojit

Připojíte se jednoduše kliknutím na odkaz  whereby.com/psychologie-poradna.cz. Není třeba nic instalovat ani se registrovat. Bude nutné povolit kameru a mikrofon a pak “zaťukat” na virtuální místnost. Uvidím vás na kameře a vpustím dovnitř.

Prosím připojte se 5 minut před začátkem schůzky. Předpokládejte, že mohu pracovat před vámi s jiným klientem a budete možná čekat, až předchozí setkání skončí.

Video-call sám o sobě běží přímo v internetovém prohlížeči. Všechny hlavní prohlížeče jsou podporovány, pokud jsou aktualizované. Platfroma Whereby.com je bezpečná a  odpovídá zákonům EU (např. GDPR).

Můžete ovlivnit kvalitu služby

Pro nejlepší kvalitu služby je potřeba:

  • Zvážit, kde budete. Vyberte si místo, kam cítíte, že mne chcete pozvat. Zařiďte si bezpečné soukromí (kavárna není vhodná) a že nebudete rušeni (děti, hovory, zprávy…).
  • Zařízení. Doporučuji notebook nebo tablet. Mobilní telefon většině lidí nakonec nevyhovuje.
  • Záloha. Mějte po ruce nabitý mobilní telefon jako zálohu pro případ technických potíží. Prosím pošlete mi vaše telefonní číslo, pokud jej ještě nemám.
  • Sluchátka… výrazně zlepší kvalitu přenosu zvuku i obrazu a celkově nám pomůžou se lépe vnímat. I když jde o videohovor, tak je to pořád zvukový kanál, který přenáší nejvíce informací. I jednoduché “pecky do uší” bez mikrofonu jsou lepší než nic.
  • Při párovém poradenství sluchátka nevyužijeme – laptop/tablet bude muset stačit. Někdy je potřeba chvíli pracovat s nastavením zvuku a mikrofonu, protože sedíte dále od zařízení.

Další podpůrné informace

Storno podmínky jsou takové, že jsme si v nich rovni – pokud zruším setkání méně než 24 hodin předem, máte u mne jedno setkání zdarma. Pokud vy zrušíte setkání méně než 24 hodin předem, souhlasíte s tím, že jej uhradíte.

Platby:

  • Nepodporuji platbu kartou. Všechny setkání proběhlá online je třeba zaplatit převodem. Platit můžete před nebo po setkání – je to na vás.
  • Při osobním setkání je pak možné platit v hotovosti.

První setkání je více informační a méně terapeutické – zaměřujeme se více na to, abychom se seznámili a porozuměli tomu co potřebujete.

Pokud se chcete na setkání připravit, můžete se zamyslet nad následující otázkou:

Co bych potřeboval?
Co bych potřebovala?